advertise

درباره مرمردکو

وبسایت "مرمردکو" یک بستر الکترونیکی برای معرفی، انتخاب و فروش مصالح معماری بر پایه بهترین متریال‌های بروز عرضه شده در حوزه دکوراسیون داخلیِ منازل مسکونی، مراکز اداری، تجاری و بهداشتی و درمانی است. مجموعه "مرمردکو" به پشتوانه یک دهه فعالیت بازرگانی و خدماتی خود در صنعت دکوراسیون داخلی، پلتفرم الکترونیکی و جامع مرتبط به تمام کسب‌و‌کار‌های این حوزه، با هدف ایجاد تسهیل در ارائه خدمات آنلاین به متقاضیان مصالح دکوراسیون داخلی را، در بستر فروشگاه اینترنتی حاضر به ‌شکل توسعه‌پذیری فرآهم آورده است.

مرمر دکو
مرمر دکو
مرمر دکو
مرمر دکو

مرمر دکو

با مرمردکو همراه باشید

با مرمردکو همراه باشید

بستر الکترونیکی فروشگاه اینترنتی مرمردکو این امکان را برای همکاران خود در حوزه عرضه مصالح دکوراسیون داخلی فرآهم ساخته است که بتوانند با حساب کاربری ویژه خود به لیست قیمت‌های همکاری دسترسی پیدا کنند. ایجاد حساب کاربری به روال عادیِ ثبت نام و عضویت در وبسایت مرمردکو انجام می‌پذیرد. برای ارتقای حساب کاربری خود به نوع کاربری همکاری، درخواست خود را از طریق فرم تماس‌با‌ما ارسال فرمایید. واحد فروش مرمردکو پس از انجام مذاکرات لازم، حساب کاربری همکاری را برای شما فعال خواهد ساخت.
در این موقعیتِ همکاری، وقتی با حساب کاربری خود وارد وبسایت می‌شوید، در بخش فروشگاه اینترنتی، امکان انتخاب لیست قیمت همکاری برای شما فرآهم می شود. هم‌اکنون شما با قیمتی پایین تر از قیمت‌های عمومی فروشگاه، امکان خرید از وبسایت را خواهید داشت. اگر مایل به توسعه میزان همکاری خود با ما هستید، تب عاملیت‌های مجاز را مطالعه فرمایید. همکاری با شما مایه افتخار ماست.

درباره مرمردکو

درباره مرمردکو